Kantoor & medewerkers

Het kantoor

Het notariaat in Susteren kent een lange geschiedenis. In 1823 werd notaris Engelen tot eerste notaris van Susteren benoemd. 184 jaar later, in 2007, werd notaris Rutger Piek tot notaris van Echt-Susteren benoemd. Hij is de tiende notaris van Susteren. Sinds 1987 is het kantoor gevestigd in de oude burgemeesterswoning aan het Raadhuisplein.

Het kantoor is door haar ligging zowel met de auto als met het openbaar vervoer (bus of trein) makkelijk bereikbaar. Het Raadhuisplein biedt bovendien volop gratis parkeergelegenheid. In dit karakteristieke pand zijn twaalf personen werkzaam.

Notariskantoor Piek is een allround kantoor dat haar diensten aanbiedt op elk relevant vakgebied in het notariaat zoals de personen- en familiepraktijk, de onroerend goed-praktijk en het ondernemingsrecht. Ons streven is een kwalitatief hoogstaand product te leveren tegen een redelijk prijs.

Ons kantoor is van maandag tot en met vrijdag geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Wij hebben pauze van 12.30 tot 13.30 uur.

Mr. Rutger Piek
notaris

Specialisme:

  • Vennootschapsrecht
  • Estate planning
  • Recreatieparken

r.piek@notarispiek.nl

Mw. Chantal Willen
register-notarisklerk
teamcoördinator vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed
  • Recreatieparken

c.willen@notarispiek.nl
vastgoed@notarispiek.nl
EuroParcs@notarispiek.nl

Mw. Mr. Valérie Blankenstein
kandidaat-notaris

Specialisme:

  • Personen- en familierecht
  • Boedelafwikkeling

v.blankenstein@notarispiek.nl
familierecht@notarispiek.nl

Mw. Romina Linzas
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed
  • Recreatieparken

r.linzas@notarispiek.nl

Mr. Iwan Vojacek
mediator

Specialisme:

  • Vennootschapsrecht
  • Mediation, conflictbemiddeling
Mw. drs. Machiel Wennekes
  • Financiële administratie

m.wennekes@notarispiek.nl

Mw. Cecile van Emmerik
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed
  • Recreatieparken

c.emmerik@notarispiek.nl

 

Mw. Emma Omani
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed
  • Recreatieparken

e.omani@notarispiek.nl

Mw. Nadia Kerstges
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed

n.kerstges@notarispiek.nl

Mw. Anouk van de Mortel
secretarieel/ notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Recreatieparken

a.vd.mortel@notarispiek.nl

Mw. Shirley Hulshof
Dhr. Ralph Schoemans
Mw. Ashley Ratcliffe
 
  • Secretariaat

info@notarispiek.nl

Goedkoopste? Beste? Of allebei?

De tarieven voor verschillende diensten zijn niet bij iedere notaris hetzelfde. Wij kijken naar de tarieven in de markt. Dat betekent niet dat we altijd de laagste prijzen volgen. Wel zorgen wij voor kwalitatief hoogwaardige dienstverlening. Tijd voor u. Deskundig advies. Snelle dienstverlening. Ervaar het zelf.

 

Mr. Rutger (L.E.H.) Piek notaris

Specialisme:

  • Recreatieparken
  • Vennootschapsrecht
  • Estate planning

rutger@notarispiek.nl

Mw. Chantal Willen
register-notarisklerk
teamcoördinator vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed
  • Recreatieparken

c.willen@notarispiek.nl
vastgoed@notarispiek.nl

Mw. Mr. Valérie (Y.S.A.F.) Blankenstein kandidaat-notaris

Specialisme:

  • Boedelafwikkeling
  • Personen- en familierecht

v.blankenstein@notarispiek.nl

Mw. Shirley Hulshof
Dhr. Ralph Schoemans
  • Secretariaat

info@notarispiek.nl

Mr. Iwan Vojacek
mediator

Specialisme:

  • Ondernemingsrecht
  • Mediation, conflictbemiddeling
Mw. drs. Machiel Wennekes
  • Financiële administratie

m.wennekes@notarispiek.nl

Mw. Cecile van Emmerik
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed

c.emmerik@notarispiek.nl

Mw. Emma Omani
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed

e.omani@notarispiek.nl

Mw. Nadia Kerstges
notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Onroerend goed

n.kerstges@notarispiek.nl

Mw. Anouk van de Mortel
secretarieel/ notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Recreatieparken

a.vd.mortel@notarispiek.nl
vastgoed@notarispiek.nl

Mw. Ashley Ratcliffe
secretarieel/ notarieel medewerker vastgoed

Specialisme:

  • Recreatieparken

a.ratcliffe@notarispiek.nl